top of page

Student Group

Public·368 members

((Žít===)) Slavia Ústí nad Labem přenos živě 15 října 2023


V neděli liga žen proti Pardubicím. 13. 10. 2023. Po drtivém vítězství v úvodním zápase Ligy mistryň proti rumunské Kluži nastoupí fotbalistky Slavie k 7. kolu ...


SK Týniště nad Orlicí TJ Jiskra Heřmanův Městec 44:59 (11:14 19:26 28:45) ženy, 1. liga žen, BK Havířov BK Strakonice (85:62) (18:15 46:31 62:45) SK UP Olomouc USK Praha B (74:61) (15:13 31:36 56:52) 30. HB Aritma Sokol Pečky (54:57) (7:12 22:27 40:37) 29. Sokol Nusle Studánka Pardubice (76:57) (19:14 39:25 63:37) Žabiny Brno B BA Sparta (66:71) (22:11 34:33 50:57) BSK KP Brno Levhartice Chomutov B (74:69) (18:18 41:31 53:45) ženy, 2. liga žen, 31. B. Jablonec n. N. DBaK (76:61) (24:15 41:31 64:43) 32. Lokomotiva Liberec BK Loko Karlovy Vary (77:32) (19:13 40:19 65:26) 34. BK Lvice Litoměřice Tigers Basketball ČB (76:39) (21:13 41:16 59:28) 35. SLUNETA Ústí n. L. (69:49) (14:9 32:23 48:32) 33. BC Slaný Slovanka Roudnice (39:86) (8:28 21:53 30:66) Vlčice Žďár (50:71) (11:18 24:28 36:50) 136. SBŠ Ostrava B Loko Trutnov B (45:71) (10:21 24:42 38:50) SK Renocar Podolí 12:30 Basket Ostrava Ško-Energo MB (58:74) (16:20 37:22 33:53) kadetky U17, extraliga U17Ž, (84:50) (20:24 34:33 60:45) 20. Basket Slovanka (71:46) (23:16 41:22 57:31) 18. HB Basket (83:67) (19:18 39:32 62:45) 19. (60:62) (17:17 29:31 41:44) 73. ŠBK P-H Sadská KP Brno (55:58) (16:12 28:23 39:43) 75. Loko Trutnov (81:47) (14:7 36:20 60:29) 76. K2 Prostějov Sokol H. Králové (40:102) (12:23 25:43 36:76) 74. (28:91) (4:45 10:60 18:73) kadetky U17, nadregionální liga U17Ž, 2. kolo 17126. BSK Tatran Kraslice TJ Sokol Kladno (20:146) (4:36 6:75 14:111) Loko Liberec (70:27) (20:4 38:10 53:19) ŠBK Borotín (56:58) (13:15 34:24 42:36) Basket Říčany BC Benešov "B" 17209. SK Bruntál Basketky Krnov (73:35) (17:10 35:21 53:25) mladší žákyně U14, žákovská liga U14Ž, TJ Sokol Nusle (43:69) (11:16 26:31 38:51) BK Karlovy Vary (103:14) (17:2 47:8 62:12) 21. (49:71) (9:12 21:35 26:54) 61. TJ Jiskra Havlíčkův Brod (131:8) (36:0 68:5 103:8) 196. BA Young Diamonds BK Pelhřimov (31:106) (6:20 15:48 21:85) Skupina E, 251. Jiskra Kyjov (53:68) (11:25 25:34 41:54) 250. (63:52) (10:16 31:27 43:40) 249. Renocar Podolí 308. (74:73) (9:22 28:33 47:57) 307. BK Příbor (90:64) (26:8 42:22 61:44) TJ Start Havířov 13:30 mladší žáci U14, nadregionální liga U14M, 6. Usti n. Labem vs Slavia Prague 🔴Ž𝗶𝘃ý 𝗽ř𝗲𝗻𝗼𝘀 - NBL před 2 hodinami — Usti n. Labem v Slavia Prague | NBL Livestream ▶️ http://bmax.broadcast-tv.net/global.php?match=GLOBAL%20Live&live=Usti%20n. Slavia Ústí nad Labem přenos živý 15 října 2023 před 14 hodinami — Ústí nad Labem 2023 — USK Praha - Basketbal. ŽIVĚ: BK Opava(STREAMOVÁNÍ! ) Příbram Slavia B přenos živý živý[živý přenos] Basketbal, Kooperativa NBL na TVCOM.CZ ... Slavia Praha - USK Praha, připravujeme · 1. 11. 2023 18:00, Sršni Photomate Písek - SLUNETA Ústí nad Labem, připravujeme · 1. 11. 2023 18:00, BK ARMEX Děčín - ... NH Ostrava B (81:82) (21:18 35:42 65:52) 139. BCM Orli Prostějov 09:30 140. SK UP-BCM Olomouc FASTAV Zlín (70:94) (19:24 32:54 60:73) 137. Tygři Brno B BC Nový Jičín 14:30 kadeti U17, nadregionální liga U17M, 3. kolo 17302. BA 2006´Roudnice n. L. B Tygři Louny (64:57) (12:12 27:31 49:41) 17303. Sluneta Ústí n. B BK Sokolov (78:65) (15:16 29:32 51:49) 17301. BKj Kralupy BK Teplice 14:00 17430. Kaplice Grizzlies (82:65) (18:10 37:30 60:43) 17432. Medvědi Tábor BA Grizzlies Plzeň (73:52) (16:8 29:19 53:37 73:52) 17429. Tygři Brno BK Opava (60:65) (22:24 38:35 44:48) 83. BK VIVIDBOOKS Pardubice (99:54) (26:18 53:32 78:46) kadeti U17, celostátní liga U17M, Skupina A, TJ Sokol Kbely Sokol Písek Sršni B (68:74) (10:34 24:46 44:61) Slavoj Litoměřice BA Sparta Praha (60:58) (6:20 19:33 36:48) Tygři Praha B Levharti Chomutov LYNX Liberec (67:61) (19:10 33:15 48:36) Skupina B, Vlci Žďár (73:77) (14:19 35:40 55:61) Jižní Supi (57:69) (12:25 28:38 44:57) (62:69) (18:16 29:31 46:57) Královští Sokoli (67:73) (16:17 32:30 50:44 67:73) Skupina C, 138. ČBF -muži, Kooperativa NBL, Základní část, 7. kolo 38. SLUNETA Ústí nad Labem - SK Slavia Praha 18:00 historie ženy, Chance ŽBL, základní část, 4. kolo 16. Žabiny Brno KP TANY Brno 16:00 17. SBŠ Ostrava Levhartice Chomutov 17:00 muži, 1. liga mužů, skupina VÝCHOD, 5. kolo 114. Tuři Svitavy Basketbal Olomouc 115. BASKET Brno U23 Královští sokoli 17:30 muži, 2. liga mužů, skupina A, Jiskra Domažlice Sokol Písek B (69:81) (21:25 42:51 60:64) 37. BK Klatovy Příbram (46:82) (16:15 42:21 32:65) 40. Sokol Vyšehrad GBA Sojky Pelhřimov (76:73) (20:15 36:39 50:56) 41. Archiv přenosů Prohlédněte si archiv přenosů, které jsme realizovali. Všechny sporty; Futsal; Florbal; Stolní tenis; Hokej; Padel; Fotbal; Tenis; Tiskové konference. BŠ Slavia Praha Tesla Pardubice skupina C, 305. SK Basket RENOCAR Slávie Ostravská Univerzita (95:67) (24:20 52:33 69:49) 306. Slavia Kroměříž BK Hladnov (80:77) 303. BK Vlci Žďár Basketpoint Frýdek-Místek (98:88) (25:19 53:48 70:71) 301. TJ Šumperk SK Žabovřesky 11:30 302. UP Olomouc Slovan MACH1NES Č. Pole Brno (72:87) (22:23 43:37 53:62) 304. BSK TJ Jičín (38:120) (8:33 14:59 27:85) kadetky U17, celostátní liga U17Ž, (51:54) (17:12 29:32 44:40) BCM Sokolov (47:96) (9:18 19:48 24:69) (52:68) (10:11 26:31 45:47) BA Sparta B Pandy Čelákovice (57:50) (17:21 28:29 45:49) 131. OSK Olomouc (45:68) (13:25 22:45 32:59) 129. (56:38) (14:6 28:17 44:26) 130. Loko Plzeň B Tigers Č. Budějovice 15:00 42. SKB Rokycany BC Benešov 15:30 39. Sokol Kbely BC Vysočina skupina B, 169. BK NAPOS Vysoká n. L. Sluneta USK Ústí n. L. (106:71) (33:20 57:35 85:50) 174. CZ. ACADEMY BK Brandýs n. L. (117:42) (30:13 65:23 86:30) 173. Sokol Žižkov Basket Poděbrady (66:63) (15:15 25:33 44:49 59:59) 170. BC Kolín Válečníci Děčín 12:00 172. Slavoj BK Litoměřice B BVK Holice (64:65) (19:17 39:32 51:50) 171. kolo 14058. AŠ Mladá Boleslav BA Tygři Louny (64:61) (12:6 26:26 43:46 55:55) 14059. Varnsdorf U14 BK Kralupy junior (111:39) (37:7 75:16 96:29) 14060. Bižuterie Jablonec n. N. (81:35) (20:6 38:14 64:27) 14143. SKB Strakonice BC Wizards Újezd nad Lesy 14007. SŠB Pardubice BK Studánka Pardubice 33:57 (3:19 14:29 24:37) 10. kolo 14029. Živý přenos Ústí nad Labem - Slavia Praha - SportStreams.cz před 16 hodinami — Milujete basketbal? Chcete sledovat živý přenos Ústí nad Labem - Slavia Praha? ▷ ️více na SportStreams.cz. BK Klatovy B BK Příbram 2000 17363. BK Kladno (103:55) (24:13 40:28 78:39) 17364. BK Beroun BK Č. Brod (87:63) (25:9 44:22 61:42) 17361. Radotínský SK (94:38) (21:4 41:20 60:31) Skupina F, 17498. TBS Přerov (22:112) (5:42 9:73 15:94) mladší žáci U14, žákovská liga U14M, (27:78) (6:26 18:43 18:66) 10:00 Lokomotiva Plzeň Lions J. Hradec (128:30) (31:9 78:13 106:18) (43:89) (10:24 21:41 29:67) (59:96) (11:24 30:45 39:72) Sj. BK Litoměřice BK Levharti Chomutov (53:64) (14:15 23:26 33:46) BA LYNX Liberec Skupina D, 193. BA Radotín (104:70) (32:16 61:35 77:60) 194. (51:66) (8:18 15:34 33:52) 195. (ONLINE>>>) Děčín Slavia on-line přenosu 07/10/2023 6. 10. 2023 — Máte vsazeno na zápas Ústí nad Labem - Děčín Fortuna Liga živě: Prodlouží Slavia Praha vítěznou šňůru proti Brnu? cz >> SK Slavia Praha vs. AC ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

  • Elizabeth Doskotz
  • Bsoft
    Bsoft
  • Ojasvi Jain
    Ojasvi Jain
  • Dominator Jay
    Dominator Jay
  • Andreas Andreas
    Andreas Andreas
bottom of page