top of page

Student Group

Public·380 members

[dnes!!!] Turecko Lotyšsko Přímý přenos 15 října 2023

11. 9. 2023 — minutě Carvajalův centr doklopýtal až na zadní tyč, kde jej bez problému dopravil do sítě Ronaldo. ((Sportovní TV!)) Turecko Arménie Přímý ...

39' Nádherná individuální akce končí druhým gólem Turků! FERDI KADIOGLU si poradil s několika obránci a obstřelil brankáře Purinše na vzdálenější tyč. 2:0 pro hosty. 37' Lotyši se v posledních minutách herně trochu zlepšili. Teď se o dlouhý aut do vápna pokusil Ošs, jenže našel jen hlavu Calhanogla. CAVC Bar Association Group před 5 dny — Přímý přenos domácího utkání vs. Wales, 17. Dánsko) Podívejte se A: Itálie, Irsko, Norsko, Turecko, Lotyšsko, San Marino B: Španělsko ... Purinš bude odkopávat od brány. 12' Obrovská šance Lotyšska! Po nepříliš jistém odkopu Kökçüa se ke střele dostal Ciganiks. Jeho projektil byl zblokován, ale pouze k Uldrikisovi, který hned zkoušel dorážet, ale vychytal ho Günok. 11' Eduards Emsis po faulu potřeboval ošetřit a teď má dokonce problémy se zavázáním tkaničky, hra je tedy stále přerušena. 9' Útočnou akci Turků přerušuje útočný faul Cengize Ündera. O 10 minut později po perfektně načasované přihrávce Kökcüa vrátil vedení na tureckou stranu Cengiz Ünder. Na druhé straně poté rozvlnil síť Gutkovskis, tento gól však kvůli ofsajdu neplatil. Další rána pro Lotyše přišla v 83. minutě, kdy byl po druhé žluté kartě vyloučen střelec gólu Emsis. I před početní nevýhodu však Lotyši dokázali být nebezpeční a po několika šancích konečně dostlai míč do sítě v 94. 8' Hostům se zatím moc nedaří kombinace, proto jsou u míče často také outsideři z Lotyšska. Stále čekáme na první šanci zápasu. 6' Domácí se také vydali do útoku. Gutkovskis už se dostal s míčem do vápna, přihrávkou pod sebe však našel jen bránícího hráče, jež balón odkopl do bezpečí. 5' Gülerův centr z pravého křídla nenašel Nayira, jež čekal ve vápně. 3' Mladý talent Arda Güler se vydal do protiútoku, ale nepřešel přes Salvaniekse. (ŽIVÝ PŘENOS TV##) Lotyšsko Wales Přímý přenos 11.09.2023 11. 9. 2023 — ((Sportovní TV!)) Turecko Arménie Přímý přenos 8 září 2023 před 3 dny — San Marino přenos živý 07/09/2023 Živý přenos Lotyšsko – Turecko Ar. 34' Žlutí se i na druhé straně. Mārcis Ošs se provinil nedovoleným zákrokem na Nayira. 33' Ciganiksova střela zpoza vápna nenadělala Günokovi problémy, turecký brankář stál na správném místě. 32' Zeki Çelik obdržel žlutou kartu za faul na Raivise Jurkovskise. 30' Güler našel na zadní tyči Kadiogla, jež sklepnul balón před bránu. Těsně před Nayirem však dokázal zakročit Tobers a odkopnout míč. 29' Po pár minutách se vydali domácí do útoku, ale obranný zákrok Bardakciho zastavil Jaunzemsovu šanci. 28' V posledních minutách začali Turci daleko víc dominovat a Lotyše v podstatě uzamkli na jejich polovině. 26' Abdülkerim Bardakci chtěl přidat druhou trefu, tak se napřáhl ke střele z větší vzdálenosti. Rána nadělala Purinšovi problémy, protože mu vypadla z rukavic, nakonec však ale stihl míč sebrat před dobíhajícím útočníkem. Lotyšsko Arménie Přímý přenos 12 října 2023 Dnes 6. 9. 2023 — Lotyšsko Lotyšsko – Turecko Arménie – Lotyšsko Wales – Arménie Přímo z kvalifikace vzejde dalších 20 účastníků. ŽivéPřenosy.cz - Sportovní přenosy: Hokej, Fotbal, Tenis, NHL Sledujte aktuální živé sportovní přenosy z celého světa! Online livestream fotbal, tenis, hokej, MMA a spoustu dalšího. Mistrovství světa v hokeji 2023. 18' Na druhé straně zkusil odvážnou individuální akci Roberts Uldrikis. Nejprve se zbavil Bardakciho, poté i Calhanogla, ale nakonec vypálil vysoko nad bránu Günoka. 17' Cengiz Ünder nenašel nikoho ze svých spoluhráčů, míč se k němu ale po chvíli vrátil, tak zkusil odcentrovat znovu. Ani tentokrát však jeho centr minul cíl. 16' Turci budou zahrávat první roh zápasu. 15' Jurkovskis se přes Kadiogla na levém křídle prokličkoval až k brankové čáře, přihrávkou však nenašel nikoho v rudém dresu. 14' Güler opět zkoušel najít ve vápně Nayira, ale i tentokrát byl jeho centr příliš vysoký. minutě, když odražený míč uklidil do sítě Kristers Tobers. Jenže to nebylo vše! Domácí fanoušci se radovali pouze pár desítek vteřin, neboť střídající İrfan Can Kahveci zvrátil výsledek na stranu hostů po nejistém zákroku brankáře Nilse Purinše. Tento bláznivý zápas tedy končí druhou kvalifikační výhrou Turků, jež se díky prohře Walesu stěhují na první místo tabulky, Chorvaté mají však zápas k dobru. 24' Rozhodčí ještě na videu kontrolovali, zda nedošlo ke hře rukou či ofsajdu, ale žádný prohřešek proti pravidlům neobjevili. 23' Calhanoglův centr našel hlavu Demirala. Ten vrátil míč před bránu, kde čekal ABDÜLKERIM BARDAKCI, jež doklepl hlavou míč do sítě! 22' Roh opět nevyšel, ale chvíli na to fauloval Uldrikis Kadiogla. Hosté budou mít k dispozici přímý kop. 21' Hosté si teď už nějakou chvíli házenkářsky přihrávají okolo vápna soupeře, ale nedaří se jim dostat míč dovnitř vápna. Ze svého snažení získali alespoň rohový kop. 45+3' Ünderův centr nenašel Nayira a Purinš bude odkopávat od branky. 45+1' Cengiz Ünder zkusil štěstí a vystřelil z dálky, bránu ale minul o několik metrů. 45' Největší domácí hvězda Vladislavs Gutkovskis zatím není moc vidět. Ani teď se nedostal k balónu, když centr letící na něj odvrátil Demiral. 44' Kadioglu tentokrát vypomohl v obraně a vynutil si útočný faul Ciganikse. 43' Domácí fanoušci napodobují ty hokejové a jsou hodně slyšet. Stadion v Rize je celý zaplněný. 41' Gól je odvolán! Smolař Ferdi Kadioglu na místo toho dostává žlutou kartu za faul. 40' Rozhodčí však ještě kontroluje možný faul Kadiogla na Savalniekse. Dánsko Kazachstán přenos živý 14.10.2023 Onlajny.com | onlin před 21 hodinami — Dánsko Kazachstán přenos živý 14.10.2023 Onlajny.com | online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí. Dánsko – Kazachstán 0:0. Lotyšsko - Turecko | ONLINE | 16. 6. 2023 20:45 | Kvalifikace na ME 2024 | ŽIVĚDržení míče: 37%: 63%. Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 3:8. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 13:6. Po nepříliš dramatické první půli přišel poločas plný zvratů. Nejprve v 51. minutě vyrovnal na 1:1 hlavou Eduards Emsis. Dánsko Kazachstán živě 14/10/2023 před 24 hodinami před 2 dny — Dánsko San Marino přenos živý 07/09/2023 Živý přenos Lotyšsko – Turecko (Živý přenos=) Francie Dánsko koukněte se 14 května 2023 14. 5 ...